Vyberte etapu, kterou chcete navštívit

Trigema Development s.r.o.

Developmentem je ve stavebnictví míněna činnost vedoucí k rozvoji vymezeného území. Úkolem developera je vytipovat vhodnou lokalitu, připravit pro ni projekt včetně financování až do fáze realizace. V systému skupin Trigema tak developer připravuje práci pro další členy skupiny. Tímto způsobem vzniká 40% obratu skupiny.

Trigema Development byla založena v roce 2003 a věnuje se projektům nejrůznějšího typu, od rezidenčních přes administrativní až po komerční. Nevyhýbá se ani netradičním, dosud nevyzkoušeným projektům, jako jsou např. vědeckotechnické parky či sportovní areály.

Do současné doby zrealizovala 15 projektů, z toho 12 rezidenčních, což činí 21 bytových domů a 726 bytových jednotek a 6100 m2 komerčních ploch. Mezi nejvýznamnější realizované akce patří dostavba centrálního náměstí v Roztokách u Prahy, kde vzniklo investičním nákladem cca 0,5 mld. Kč 117 nových bytových jednotek, 2500 m2 nebytových prostor a kongresové centrum. V roce 2011 byly dokončeny dva významné projekty rezidenčního i komerčního charakteru - Barevné Letňany, bytový komplex s téměř 300 byty a Vědeckotechnický park v Roztokách určený pro výzkum a vývoj spalovacích motorů.

V roce 2011 získala společnost prestižní ocenění v soutěži Best of Realty. Právě se zmíněným bytovým souborem Barevné Letňany se umístila na 2. místě v kategorii "Nejlepší rezidenční projekt".

Holding Trigema

V současné době představuje Trigema skupinu téměř dvaceti společností uspořádaných do holdingové struktury se základním kapitálem 454,8 mil. Kč. Mateřská společnost Trigema a.s. poskytuje celé skupině centrální účetnictví, personalistiku, kontroling, IT služby a marketing. Jednotlivé společnosti jsou zaměřeny na development, stavebnictví, facility management, cestovní ruch a na vědu a výzkum. Systém Trigema je založen na vzájemné spolupráci společností.

Developerskou činnost vykonává společnost Trigema Development.  Stavební realizace provádí Trigema Building. Společnost Trigema Facility se věnuje správě nemovitostí a facility managementu. V oblasti cestovního ruchu působí hotel a kongresové centrum Academic v Roztokách a společnost Monínec, která provozuje sportovní areál Sportrelax centrum Monínec. Společnost VTP Roztoky provozuje vědeckotechnický park. Kromě toho jsou členy skupiny ještě další společnosti, založené speciálně pro realizaci jednotlivých projektů.

< >