Vyberte etapu, kterou chcete navštívit

O projektu

2Barevné Letňany jsou, jak již jejich název napovídá, volným pokračováním veleúspěšného bytového projektu Barevné Letňany, v jehož rámci vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům.

Nové Barevné Letňany si do erbu vetkly barvu zelenou a vycházejí tak vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme.

Nově vznikající byty v nízkoenergetických domech jim za to nabídnou vysoký standard bydlení a výraznou finanční úsporu.

Při výstavbě bytového projektu v Letňanech jsme se zaměřili na moderní technologie a trendy v bydlení. Vedle kvalitního vyzdění z pálených cihel, které je typické pro všechny naše stavby používáme při stavbě kvalitní plastová okna s trojskly, která výrazně snižují tepelné ztráty a šetří tak energie na vytápění bytů.

Základním prvkem ekologického a zároveň velmi kvalitního bydlení je vestavěný systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami. Díky němu je zajištěno rovnoměrné větrání všech bytů a tedy i vyšší kvalita vzduchu a také rovnoměrné vytápění celého obytného prostoru. Díky rekuperaci využíváte teplo z odváděného „odpadního“ vzduchu k ohřevu čerstvého vzduchu z exteriéru, což představuje nezanedbatelnou tepelnou úsporu.

Díky své poloze, modernímu a přitom velmi příjemnému designu, ohledu na trendy ekologického a úsporného bydlení jsou 2Barevné Letňany ideálním projektem pro všechny, kdo žijí aktivně a záleží jim na kvalitě jejich bydlení. Na své si přijdou rodiny s dětmi, které ocení specialitu projektu – ohrazenou zelenou zónu, ve které si mohou hrát děti v bezpečné vzdálenosti od ulice. Další výhodou je klid, který Letňany nabízí (spolu s dobrou dopravní dostupností) i blízký Letňanský lesopark.

Díky tomu všemu získal náš projekt cenu architektů v soutěži „Realitní projekt roku“ a hlavně také 3. místo v jedné z nejprestižnějších tuzemských soutěží Best of Realty – Nejlepší z realit 2013, v kategorii Rezidenční projekty.

Zelená byla vždy symbolem života, znovuzrození, svěžesti a mládí, přírody, jara a naděje. Pokud chcete bydlet chytře, za rozumnou cenu a ve společnosti podobně smýšlejících lidí, jsou naše nové byty tou nejlepší volbou pro vás. Obraťte se směrem k budoucnosti a dejte svému životu nový směr. Nové bydlení je jen začátek...

2Barevné Letňany: Bydlete zeleně – bydlete úsporně

Harmonogram 1. etapy

Zahájení prodeje: květen 2012
Zahájení výstavby: léto 2012
Dokončení výstavby: srpen 2013

< >