Vyberte etapu, kterou chcete navštívit

Vzorový neByt – Zelené bydlení Letňany

Přemýšleli jste někdy nad tím, k čemu jsou dobré vzorové byty? Proč si prohlížet nábytek, který stejně ve vašem bytě nebude, proč ošoupávat koberec v bytě zařízeném podle představ někoho jiného? V našem vzorovém bytě-nebytě vám nebudeme ukazovat nábytek. Seznámíte se u nás s trendy zeleného a alternativního bydlení, dozvíte se jak na koupi bytu a užijete si u nás zábavu s celou rodinou.

vzorový byt 2Barevné Letňany

Otevírací doba:

pondělí: 10:30 - 19:00
středa: 8:00 - 16:30
sobota: 9:30 - 15:00

Doporučujeme si předem dohodnout schůzku telefonicky (kontakty), vyhnete se případnému čekání. Prohlídka je možná i v jiných než výše uvedených časech dle dohody s prodejcem

Nechcete-li přijít o zajímavé informace o vzorovém neBytu a celém projektu, přihlašte se k odběru newsletteru nebo sledujte facebook 2BL.

Nejsme prodejci nábytku, nás bydlení baví!

vzorový byt 2Barevné LetňanyJestli jste na tom stejně, přijďte si to vyzkoušet nanečisto do našeho neBytu. Poradíme vám, jak na koupi bytu, jak bydlet aktivně a ukážeme vám, jak se žije v (2Barevných) Letňanech. S námi můžete posedět, popovídat si nad kávou, říct nám, jak byste chtěli bydlet a pak si třeba zahrát videohry.

vzorový byt 2Barevné LetňanyNávštěva u nás není jen prohlídka vybydleného, sterilního vzorového bytu. U nás si vyzkoušíte zahradní grilování, degustaci kávy, nebo si prohlédnete místní krámky s čerstvým ovocem a zeleninou. A to je jen úzký výčet z mnoha akcí, které pro vás připravujeme.

Pokud chcete změnit svůj život a najít bydlení, které vám bude opravdu vyhovovat, obraťte se na nás a my vám nabídneme volný termín prohlídky.

A aby vám neunikla žádná akce, můžete se přihlásit k odběru newsletteru zde, nebo sledovat novinky na našem facebooku.

Mám zájem o prohlídku neBytu

< >