Vyberte etapu, kterou chcete navštívit

Vzorový neByt otevřen

Autoři projektu vycházeli z pozorování podobných akcí u jiných developerů, kde se pokaždé odehrává tentýž scénář. Zájemcům o nový byt se předvede zařízený vzorový byt podle představ bytového architekta. Klienti si prohlédnou, jak by byt mohl být zařízen, dostanou informační materiály, ceníky a občerstvení. Zůstane v nich ale nějaký zapamatovatelný dojem?

„Položili jsme si otázku, k čemu jsou dobré vzorové byty?“ říká ředitel společnosti Trigema Marcel Soural. „Proč si prohlížet nábytek, který stejně ve vašem bytu nebude, proč nedat prostor pro větší fantazii a hru v budoucím bydlení, které častokrát představuje „to“ splnění snu o dobré budoucnosti?“

Z tohoto důvodu vzniklo v neBytu několik míst pro spoluvytváření neBytu a jeho atmosféry, několik zón určených k aktivní zábavě, k poučení či k relaxaci. Co třeba zvěčnit se Polaroidem nebo se inspirovat „ létajícími květinami“, položit se do trávy a snít? „V našem vzorovém neBytu vám nebudeme ukazovat nábytek.

Seznámíte se u nás s trendy zeleného a alternativního bydlení. Nakonec tedy neodejdete jenom s informacemi o nabízených bytech, ale třeba i s pocitem příjemně stráveného času v prostředí plném zeleně,“ uzavírá Marcel Soural.

2Barevné Letňany se nacházejí při ulici Beranových, u autobusové zastávky Staré Letňany. Vzorový neByt bude otevřen každou středu a pátek od 8 do 16 hodin. Návštěvu je nutné předem domluvit telefonicky na čísle 739 588 621 nebo 739 588 601.

< >