Vyberte etapu, kterou chcete navštívit

Archiv novinek

27.3. Chytré bydlení Nové Butovice

Zajímá Vás, jak jsme pokročili s myšlenkou chytrého bydlení? V tomto týdnu jsme spustili projekt v Nových Butovicích. Jmenuje se SMART byty a chytré bydlení se bude velmi podobat tomu z Letňan.

V rámci projektu SMART byty vzniknou ve dvou etapách dva bytové domy, které nabídnou ke třem stovkám bytů. Projekt je nejen citlivě zasazen do stávající zástavby, ale snaží se rozvíjet lokalitu Nových Butovic, která je důležitou dopravní křižovatkou a roste její význam jako administrativního a obchodního centra.

Novinkou projektu jsou rozvody pro technologie inteligentního bydlení. Energetická úspornost a vzduchotechnika jsou samozřejmostí.

Kromě moderního bydlení za ceny srovnatelné s běžnými novostavbami vzniknou v projektu i prostory pro komerční využití a také galerie pro české fotografy spojená s kavárnou. Vznikne tady tak přirozený prostor pro odpočinek i nabití nové inspirace.

V případě, že byste měli zájem o některý z nabízených bytů, k dispozici je v současnou chvíli zhruba 90 volných bytů, což je asi 60 % všech bytů.

Veškeré důležité informace naleznete na webu www.smart-byty.cz nebo na facebook.com/smart.byty.

7.11. 3. místo Best of Realty - Nejlepší z realit

I. etapa 2Barevných Letňan získala 3. místo na prestižní soutěži Best of Realty 2013 - Nejlepší z Realit v kategorii rezidenčních projektů.

Cena byla udělena za "realizaci kvalitního nízkoenergetického projektu s výborným komerčním výsledkem." Projekt podle poroty "smysluplně dotváří započatou koncepci rozsáhlejšího území v osvědčené lokalitě pražských Letňan."

Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Soutěž jako každoročně probíhala pod odbornou záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

29.10. 30 % prodáno za 4,5 měsíce

V půlce června jsme spustili II. etapu a již nyní máme prodáno více jak 30 % bytů, které budou k nastěhování za rok. Pokud však chcete bydlet ihned, můžeme Vám nabídnout 7 bytů k okamžitému nastěhování.

Podívejte se na nabídku naší první etapy zde.

11.10. 2Barevné Letňany nominovány v soutěži Best of Realty

I. etapa projektu 2Barevné Letňany byla nominována odbornou porotou do finále soutěže "Best of Realty- Nejlepší z realit". Součástí této nominace je i hlasování veřejnosti o Cenu čtenářů Best of Realty 2013. Budeme rádi, když nás podpoříte zde.

25.9. I. etapa zkolaudována

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme úspěšně zkolaudovali I.etapu projektu 2Barevné Letňany. Neváhejte nás kontaktovat- v nabídce I. etapy máme ještě 8 bytů, kam se budete moci již za měsíc nastěhovat. Pokud se však nechcete bydlet co nejdříve- nabízíme Vám etapu druhou, která bude dostavěna na podzim roku 2014. Více se dočtete zde.

< >